X

Momentálně probíhá úprava systému, zkuste to prosím později.  DěkujemeO nás

Malá firma, velká láska ke svíčkám.

Chtěli jsme Vám přinést bohatost vůní, které se dají nalézt za velkou louží. Obohatit internetový prostor o nejoblíbenější vonné kolekce, které zde zatím chyběly. Vytvořit širší nabídku a ukázat, že se dá nalézt i jiná firma, než je ta nejproslulejší u nás. :)) Zamilujte se jako my do těch nejkrásnějších kombinací vůní.

U nás naleznete tu pravou vůni na každý den. Nechte za sebou stres všedního dne, zachumlejte se do deky ve svém obývacím pokoji a odpočívejte – užijte si volný čas v pohodlí domova a soukromí ještě více a najděte svůj kousek ráje s pomocí těch nejvybranějších svíček a vosků.


Candle-Lite

Vše začalo roku 1840, kdy Thomas J. Emery, anglický osadník, začal prodávat svíčky a olejové lampy ve svém obchodě Water Streed v Cincinnati. Tím se zrodila společnost Emery Candle Company, založená na morálních hodnotách jako je nejvyšší kvalita a hodnota produktu, nejlepší služby a inovace. Thomas Emery Junior pokračoval v práci svého otce tím, že zaměstnal vědce Dr. Ernesta Twitchella, který vynalezl metodu pro oddělování tuků a extrakci kyseliny stearové z mazu. Tento objev vedl k vynálezu dokonalého voskového vzorce, díky kterému byla vytvořená bílá, pevná a neukapávající svíčka. Za tento objev získal Dr. Twitchell prestižní Perkinovu medaili vědy. Rodina Emerge vedla společnost až do roku 1952, kdy Al Levinson a John Marko koupili značku a přejmenovali ji na Candle-lite. V roce 1972 společnost Candle-lite získala společnost Lancaster Colony Corporation. Od 31. ledna 2014 patří značka Candle-lite společnosti Center Lane Partners.

Dnes se sídlo společnosti nachází v Cincinnati ve státě Ohio s výrobními linkami v závodě o rozloze 300 000 m2. Pozornost věnovaná detailům a odhodlání vytvářet ty nejlepší vonné a dekorativní svíčky jsou stejně silné jako byly u zrodu značky v roce 1840.

Candle-Lite se stal největším producentem svíček v USA s nejmodernějším vybavením. Jejich vývojáři a vědci neustále pracují na inovacích, které zaručí to nejlepší spojení vosku a knotu pro nejlepší hoření a uvolňování vůní.

I dnes neustále zajišťují tu nejvyšší kvalitu výrobků a spolupracují s nejlepšími parfuméry světa, aby zajistili to nejvhodnější spojení vonných olejů.

Objevte rozmanitost v nepřeberném množství autentických vonných kolekcí. Svíčky Candle-Lite nabízí pro ten opravdový pocit domova vůně od klasických přes sezónní vůně až po nejaktuálnější trendy. Jsme rádi, že Vám můžeme pomoci jejich svíček vytvořit takové prostředí, které decentně podtrhne atmosféru vašeho domova i vaši osobnost.


Colonial CandleMabel Bakerová

Již více než 100 let, Colonial Candle (Koloniální svíčky) jasně září v domovech po celé Americe. Příběh značky se začal psát roku 1905 paní Mabel Bakerovou, tehdy učitelkou ve škole v Massachusetts, když začala ručně vyrábět máčené svíčky s vůní bayberry (voskovník) ve své drobné kuchyni. Svíčky se staly natolik populární mezi rodinou a přáteli, že je začala prodávat v železářství svého manžela. Roku 1909 se svíčky paní Bakerové prodávaly v mnoha obchodech po celém Cape Cod a Colonial Candle se staly oficiálním podnikem.

Uznávaná jako první svíčkárna světa založená ženou, Colonial Candle jsou stále hrdě vyráběny v USA. Dnes se všechny svíčky produkují v Severní Karolíně se stejnou hrdostí a zručností jako před 100 lety. Od míchání vůní s barvou a voskem po perfektní bezolovnatý knot, každá svíčka je vyrobena tak, aby přesně splnila specifikace. Jejich jedinečné oválné nádoby skutečně oddělily a vyzdvihly typické svíčky Colonial Candle a poskytly světu sofistikovanost a čistější, rovnoměrnější hoření.

Zveme Vás, abyste i Vy vyzkoušeli Colonial Candle, záři, která zahřívá domovy po celé Americe od roku 1909.


A Cheerful Giver

Společnost A Cheerful Giver vznikla v roce 1991 jako malá rodinná firma. Během této doby se společnost A Cheerful Giver prosadila díky inovativním produktům, nepřekonatelné kvalitě a oddanosti maloobchodníkům. Majitelé Tony a Susan Grossovi přinášejí do společnosti vysokou úroveň oddanosti a jedinečnosti produktů.Jejich záměrem je přinášet zákazníkům inovativní produkty a zároveň nové marketingové programy, které zajistí úspěch na maloobchodní úrovni. Tony a Susan věří, že jejich silná víra jim pomůže vést tuto společnost vpřed. Vizí společnosti A Cheerful Giver je spolupracovat s maloobchodníky tím, že jim bude pomáhat s jejich prodejním úsilím a přizpůsobovat jim modely, které jim pomohou získat úspěch.

Vysoce kvalitní jedinečné výrobky za přijatelné ceny

Hrdí členové IGCA (Mezinárodní cech řemeslníků vyrábějících svíčky)